Gamingowy Przegląd Tygodnia…

Gamingowy Przegląd Tygodnia już po raz 239 na Tubie 🙂

W dzisiejszym odcinku – w wielkim skrócie:

Dzięki uprzejmości Golden Eggs Studio i WestWind Games – mamy do rozdania kilka kodów STEAM na Broken Blades. Wystarczy uważnie oglądać film 🙂 Po 3 kody znajdą się w ten weekend również na social mediach – 3 na twitterze oraz 3 na facebooku. Bądźcie czujni! 🙂 Dla mireczków plusujących ten wpis również 3x #rozdajo – losowanie – w niedzielę 🙂

Z drugiej strony – wpisy na temat GPT nieczęsto mają powyżej 3 plusów, więc… 🙂

– A co do newsów – w zeszłym tygodniu odbył się Playstation Showcase, na którym było kilka bomb – jak chociażby zapowiedź remake’u KOTOR, Remastera Alana Wake’a, oraz zapowiedzi Spidermana 2, Wolverine’a oraz God of War: Ragnarok. Ten ostatni zresztą wywołał trochę kontrowersji…

– Kilka tytułów zalicza też obsuwę w dacie premiery. Battlefield 2042 opóźnione o miesiąc, nowe Rocksmith – przeniesione na przyszły rok. Tak samo niestety – Dying Light 2. Ale w tym przypadku dowiedziałem się, że jest jeszcze szansa na zdobycie kolekcjonerki – tyle, że na PS4.

– Darkest Dungeon 2 zmierza na Early Acces. Gra będzie możliwa do sprawdzenia już 26 października tego roku – co ciekawe nie na Steamie, a w Epic Games Store. O konsolach póki co – cisza.

– Stellaris do 19 wrzesnia jest możliwy do ogrania za darmo! Dodatkowo do gry wydana została łatka 3.1 o nazwie LEM, czym uczczono setną rocznicę urodzin Stanisława Lema.

– Plotki się potwierdzily i Uncharted (cz. 4 oraz Lost Legacy) zmierzają na PS5 oraz… Pecety. To kolejna gra ze stajni Sony, która ląduje na poczciwych blaszakach.

– Od 18 do 20 września ograć można otwartą betę Age of Empires 4. Twórcy w tych dniach testują jak gra radzić sobie będzie z obciążeniem serwerów, więc zapraszają wszystkich.

– LG oszalało i zapowiedziało OGROMNE ekrany DVLED, które mają znaleźć zastosowanie m.in w domowych kinach. Rozmiary – od 108 do 325 cali. Cena? Ponad półtora miliona dolarów…

#gry #steam #zakola #ciekawostki #zainteresowania
Tag do obserwowania lub czarnolisto: #gpt